Wydawca:
Contentation sp. z o.o
al. Piastow 22
71-064 Szczecin

Redakcja:
otobilety.pl
st. Pulawska 228/22
02-670 Warsaw
[email protected]

Jakub Zając

Na co dzień pracownik w dużej firmie IT mieszkający w Warszawie. Uwielbia podróże pociągami i wycieczki samochodowe. Uwielbia odwiedzać Włochy i próbować lokalnej kuchni. Jego marzenie to wycieczka po Stanach Zjednoczonych.


adam mrozowski

Adam Mrozowski

Jest niezależnym fotografem i podróżnikiem. Pasjonuje się odkrywaniem zakątków świata o nieodkrytym jeszcze pięknie, z ogromnym zamiłowaniem do Azji i Ameryki Południowej. Jego prace łączą umiejętność profesjonalnej fotografii z osobistym doświadczeniem i perspektywą wyniesioną z podróży. Nie tylko dokumentuje swoje podróże, ale dzieli się nimi, inspirując i pomagając innym odkryć magię świata na własną rękę.


Katarzyna Szymańska

Katarzyna Szymańska

Za dnia jest niezależną konsultantką ds. marketingu, a po godzinach miłośniczką turystyki. Podróże do krajów o bogatej historii i kulturze, takich jak Grecja, Indie czy Egipt, stanowią jej ulubione wyzwania. Głęboko wierzy, że podróże kształcą i zmieniają nas na lepsze, co motywuje ją do dzielenia się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Jako prawdziwy globtroter, zawsze jest gotowa do następnej przygody.