Przeglądasz teraz

Atrakcje w Polsce

muzeum schindlera bilety

Muzeum Schindlera – bilety na historyczną podróż w czasie

Wybierając się do Krakowa, warto zagłębić się w historie etniczno-kulturowe związane z tym miastem w okresie II wojny światowej. Takim symbolicznym miejscem jest Fabryka Schindlera – cennik obejmuje także audioprzewodnika, który umożliwia dostęp do najważniejszych informacji.
pałac kultury bilety

Odwiedź Pałac Kultury! Bilety obejmują 45 minut zwiedzania

Pałac Kultury w Warszawie to drugi budynek w Polsce pod kątem wysokości całkowitej. W jego wnętrzu znajdują się siedziby uczelni wyższych, teatr czy siedziba Rady Miasta Warszawy. Jeśli interesuje Cię wycieczka do Pałacu Kultury, bilety możesz kupić także na taras widokowy.
wieliczka bilety

Kopalnia soli Wieliczka – bilety wstępu na zwiedzanie z przewodnikiem

Kopalnia soli w podkrakowskiej Wieliczce zachwyca każdego roku tysiące turystów z całego świata. Wszystko za sprawą wyjątkowej atmosfery panującej ponad 100 metrów pod ziemią, ale także specjalnie skomponowanej trasie zwiedzania dostępnej w towarzystwie przewodnika. Jak przygotować się do wycieczki?
energylandia bilety

Energylandia – bilety i inne ważne informacje

Największy w Polsce i jeden z największych w Europie parków rozrywki czeka na Ciebie w Zatorze pod Krakowem! Ile kosztuje bilet do Energylandii i na jaką zabawę możesz liczyć? Ponad 100 atrakcji czeka w Energylandii na całą rodzinę.
auschwitz bilety

Auschwitz – bilety wstępu do Miejsca Pamięci i Muzeum w Oświęcimiu

Jednym z najbardziej symbolicznych i historycznych punktów na mapie Małopolski jest były niemiecki obóz koncentracyjny Auschwitz. Bilety najlepiej jest zarezerwować z wyprzedzeniem za pośrednictwem strony internetowej, a na miejscu pojawić się na pół godziny przed wejściem.
muzeum wódki bilety

Muzeum Wódki – bilety gwarantują zwiedzanie i…degustację!

Największa na świecie kolekcja związana z wytwarzaniem wódki – warszawskie Muzeum Wódki to nietypowa i stosunkowo nowa atrakcja na mapie stolicy. Czego można się dowiedzieć podczas wizyty? Poznaj tradycję i kulturę produkcji wódki w Polsce na przestrzeni wieków.