Przeglądasz teraz

Bilety

pałac schönbrunn bilety

Pałac Schönbrunn – bilety dostępne są z audioprzewodnikiem

Pałac Schönbrunn to iście cesarski punkt na mapie turystycznej Wiednia. To również jeden z nielicznych pałaców w Europie, do którego można dotrzeć z centrum miasta. Co istotne, Pałac Wiedeński wpisano na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
muzeum pergamońskie bilety

Muzeum Pergamońskie – bilety do nabycia online i stacjonarnie

Muzeum Pergamońskie otwarto w 1930 roku. Jest to najmłodszy obiekt w ramach berlińskiej Wyspy Muzeów. Choć kojarzy się nam z kulturą starożytną, Muzeum Pergamońskie znajduje się właśnie w Berlinie. To muzeum we współczesnym znaczeniu tego słowa. Sprawdź dlaczego!
sky bridge bilety

Sky Bridge – bilety na spacer w chmurach!

Słynny podniebny most w Pradze to jedna z atrakcji, którą urozmaicisz sobie pobyt w stolicy Czech. Jeśli marzy ci się spacer po Sky Bridge 721, bilety online będą najlepszym rozwiązaniem. Chętnych na wiszącą kładkę nigdy nie brakuje.
muzeum watykańskie bilety

Muzea Watykańskie – bilety na podróż przez kilka wieków sztuki

Muzea w Watykanie to kompleks kilku obiektów tego typu, w których skupiono cenne dzieła sztuki pochodzące z całego świata. Poza imponującym malarstwem czy rzeźbą można tam zwiedzać komnaty i pokoje papieskie. Prawdziwym ukoronowaniem trasy muzealnej jest natomiast Kaplica Sykstyńska.
filharmonia wiedeńska bilety

Filharmonia Wiedeńska – bilety na niezapomniany spektakl muzyczny

Filharmonia w Wiedniu kojarzy się przede wszystkim z kluczowym wydarzeniem sezonu muzycznego, a więc Koncertem Noworocznym w Złotej Sali. Na to prestiżowe spotkanie z klasyką za każdym razem jest wielu chętnych melomanów. Podobnie jak na inne koncerty w trakcie roku. Jak zdobyć bilety?
sagrada familia bilety

Sagrada Familia – bilety i inne kluczowe informacje

Choć niedokończony przez artystę, kościół Sagrada Familia już na stałe wpisał się w krajobraz miejski stolicy Hiszpanii – Barcelony. Budowla imponuje swoim wnętrzem, ale i dekoracyjną fasadą. Sprawdź, ile kosztuje wstęp i gdzie możesz kupić bilety!
muzeum schindlera bilety

Muzeum Schindlera – bilety na historyczną podróż w czasie

Wybierając się do Krakowa, warto zagłębić się w historie etniczno-kulturowe związane z tym miastem w okresie II wojny światowej. Takim symbolicznym miejscem jest Fabryka Schindlera – cennik obejmuje także audioprzewodnika, który umożliwia dostęp do najważniejszych informacji.
pałac kultury bilety

Odwiedź Pałac Kultury! Bilety obejmują 45 minut zwiedzania

Pałac Kultury w Warszawie to drugi budynek w Polsce pod kątem wysokości całkowitej. W jego wnętrzu znajdują się siedziby uczelni wyższych, teatr czy siedziba Rady Miasta Warszawy. Jeśli interesuje Cię wycieczka do Pałacu Kultury, bilety możesz kupić także na taras widokowy.
wieliczka bilety

Kopalnia soli Wieliczka – bilety wstępu na zwiedzanie z przewodnikiem

Kopalnia soli w podkrakowskiej Wieliczce zachwyca każdego roku tysiące turystów z całego świata. Wszystko za sprawą wyjątkowej atmosfery panującej ponad 100 metrów pod ziemią, ale także specjalnie skomponowanej trasie zwiedzania dostępnej w towarzystwie przewodnika. Jak przygotować się do wycieczki?
energylandia bilety

Energylandia – bilety i inne ważne informacje

Największy w Polsce i jeden z największych w Europie parków rozrywki czeka na Ciebie w Zatorze pod Krakowem! Ile kosztuje bilet do Energylandii i na jaką zabawę możesz liczyć? Ponad 100 atrakcji czeka w Energylandii na całą rodzinę.
akropol bilety

Akropol – bilety online i wstęp bez kolejki!

Ateny to miejsce tętniące historią starożytną na każdym kroku. Wzgórze ze świątynią Ateny na szczycie kształtuje właściwie krajobraz całej okolicy. Jeśli chodzi o zwiedzanie Akropolu, bilety obejmują nie tylko samo wzniesienie, ale inne miejsca istotne archeologicznie.
auschwitz bilety

Auschwitz – bilety wstępu do Miejsca Pamięci i Muzeum w Oświęcimiu

Jednym z najbardziej symbolicznych i historycznych punktów na mapie Małopolski jest były niemiecki obóz koncentracyjny Auschwitz. Bilety najlepiej jest zarezerwować z wyprzedzeniem za pośrednictwem strony internetowej, a na miejscu pojawić się na pół godziny przed wejściem.
muzeum wódki bilety

Muzeum Wódki – bilety gwarantują zwiedzanie i…degustację!

Największa na świecie kolekcja związana z wytwarzaniem wódki – warszawskie Muzeum Wódki to nietypowa i stosunkowo nowa atrakcja na mapie stolicy. Czego można się dowiedzieć podczas wizyty? Poznaj tradycję i kulturę produkcji wódki w Polsce na przestrzeni wieków.
legoland billund bilety

Legoland – Billund. Bilety 2022 na jeden lub dwa dni

Jeden z najsłynniejszych parków rozrywki w Europie znajduje się na terenie Danii, w niewielkiej miejscowości Billund. Tamtejszy Legoland istnieje już od ponad 50 lat i wciąż niezmiennie zachwyca odwiedzających poszukujących dobrej zabawy. Jakie atrakcje na ciebie czekają?